Meistriklassis 'Supercharge Your Sales' osalemistingimused

Meistriklassi Supercharge Your Sales korraldaja on AP Juhtimispartner OÜ (registrikood 14242764)

Konverentsikorraldaja AP Juhtimispartner OÜ (registrikood 14242764) saadab registreerijale arve vastavalt registreerimislehel esitatud informatsioonile. Meistriklassi erinevate pakettide hinnad on märgitud vastava paketi juurde.Hinnale lisandub käibemaks. Aksepteerides antud osalemistigimusi, nõustub registreerija maksma piletite eest vastavalt märgitud hinnale. Teave vastava paketi kohta on esitatud Registreerimislehel vahetult paketi valiku juures.

Tellimuse vormistamine

Meistriklassile registreerimiseks tuleb valida sobiv pakett. Tellimuse vormistamiseks täita nõutud andmeväljad. Registreerija emaili aadressile saadetakse tellimuse kinnitus koos arvega, mis kuulub tasumisele 3 tööpäeva jooksul.

Registreerimine jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest AP Juhtimispartner OÜ arvelduskontole.

Taganemisõigus

Peale registreerimist on osalemisest loobumine võimalik kuni 14.11.2017. Osalemisest loobumine on võimalik ainult kirjalikult, milleks on vaja saata email aadressile aile@pilberg.com. Arve maksmata jätmine ei kvalifitseeru osalemisest loobumisena. Osaleja muutmine on võimalik ning andmed uue osaleja kohta peab saatma viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva enne konverentsi toimumist. Maksja andmete muutmine ei ole võimalik. 

Kuni 14.11.2017 loobumiste korral tagastatakse raha 100% ulatuses. 

Kuni 18.11. 2017 loobumiste korral tagastakse raha 50% ulatuses. 

Peale 18.11.2017 osalemisest taganemise korral tagasimakseid ei teostata. 

Osalemistingimuste mitte järgimine tühistab taganemisõiguse

Raha tagasi garantii

Kui osaleja mingil põhjusel leiab, et meistriklassist ei olnud talle mingit kasu, siis on tal õigust kasutada  raha tagasi garantii. Tagastatavast summast võetakse maha lõuna-ja kohvipauside kulud.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

AP Juhtimispartner OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning  konverentsi puudutava info saatmiseks. AP Juhtimispartner OÜ saadab  uudiskirju ning pakkumisi osaleja e-maili aadressile ainult juhul, kui osaleja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Osalejal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumist sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Korraldaja õigused

AP Juhtimispartner OÜ jätab endale õiguse muuta meistriklassi toimumise kohta, informeerides sellest osalejaid hiljemalt 7 päeva enne meistriklassi toimumist. 
AP Juhtimispartner OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi toimumise koha ja aja osas juhul, kui tekkivad ettemääramatud asjaolud nagu näiteks esineja haigestumine. Juhul, kui selline olukord peaks tekkima, informeerib AP Juhtimispartner OÜ kõiki osalejaid emaili teel.

Maksmine

Maksmine toimub vastavalt arvele AP Juhtimispartner OÜ (registrikood 14242764) arvelduskontole  EE567700771002559956

Osalemistingimused on viimati uuendatud 23.10. 2017.